…že by konec?

Čau kamarádi, jak se daří? Už jste rozbalili všechny dárky u příbuzných? 🙂 . Jak se vlastně chystáte na Silvestra? Já budu poprvé asi doma. Nikam se mi nechce. Jít do baru, jen protože je Silvestr, mě letos nějak poprvé nebere. Stárnu. Chtěl jsem na hory, ale asi všichni víme, jaká je na horách sněhová situace. 😦

IMG_5377

Dnes to nebude o žádném výletu, ale o takovém shrnutí toho mého dosavadního putování. Po pravdě se musím přiznat, že jsem si nemyslel, že to s tím svým blogem vydržím takhle dlouho a hlavně, že budu mít tolik fanoušků na facebooku. Když jsem viděl, jak to narůstá, tak mě to hnalo nějak pořád dál. A když jste mi i vy pak posílali nápady na výlety, začalo mě to bavit.

IMG_6141

Od srpna, když jsem začal, jsem viděl spoustu zajímavých míst, lidí, věcí. Od šílené houpačky na Dolní Moravě (ano vím, že se tam musím vrátit a skočit ten jeden skok) přes starou parní lokomotivu v Letohradu až k divokému rysovi u Přelouče a obřímu přepravnímu letadlu Antonov.

IMG_7257

Tyto výlety mohu samozřejmě podnikat i díky svojí práci. Nedávno mi můj šéf přiznal, že můj blog sleduje a líbí se mu. Jen doufá, že ty svoje výlety dělám mimo pracovní dobu!!! 🙂 Také mi řekl, jak byl s rodinou na nějakém místě, o kterém jsem psal a manželka se ho ptala, jak na tenhle fajn výlet přišel, že by to od něj nikdy nečekala. Haha.

IMG_6430

Ve svém blogu jsem se rozhodl tedy pokračovat. Vlastně kvůli blogu jsem si pořídil full HD kameru, lepší mobil, nový sportovní boty, tak co bych s těma věcma dělal. Dal tak maximálně na bazar. Haha. Chci Vám dál ukazovat zajímavá místa, která navštívím a kam byste se mohli taky jet podívat. Budu samozřejmě i rád, za Vaše návrhy a nápady. Vím, že jsem ještě na spoustě míst nebyl a rád bych to dohnal. Nikdy nevím, jaký výlet se mi bude hodit…že jo šéfe ;-).

IMG_7359

Všechna moje videa najdete !!!!    zde    !!!!

A zajímavé fotky !!!!    zde    !!!!

Do Nového roku Vám přeji hodně zdraví !!!!

Mějte se

Honza

 

Reklamy

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google photo

Komentujete pomocí vašeho Google účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s