VEŘEJNÉ BRUSLENÍ

“Postupem času jsem se rozjezdil a jak můžete vidět ve videu, tak jsem tam pak mezi těmi lidmi skoro lítal.“

Ahoj kamarádi, vítám Vás v novém roce. Už jste dospali silvestra nebo máte ještě deficit? Já jsem byl poprvé doma a asi jsem o nic závažného nepřišel. Co jsem slyšel od kamarádů, tak jejich skóre bylo – ztracená bunda, propálený svetr, dvě roztržená trika a jedna pořezaná ruka od skleničky. 🙂 A to si myslím, že dopadli ještě dobře, jak je znám. To já měl pohodu, doma v teple, plno jídla a šampus. O půl 2 jsem šel spát. Ráno jako rybička a k obědu u babičky samozřejmě čočka, tak doufám, že se mi ty peníze jen teď pohrnou a já si budu dělat výlety třeba do New Yorku. Haha.

VIDEO ZDE

Musím říci, že jsem poslední dobou trochu přibral, hlavně teda z Vánoc jsem přežranej ještě teď a chci zas dát tak 3-4 kila dolů. A je na to jen jeden lék – tedy pohyb. Dlouho jsem přemýšlel, co bych mohl jít dělat. Sníh nebyl, takže hory padly, běhaní nenávidím, in-line taky nemožný, ale hned po in-linech mě napadly brusle normální. Já na nich nestál tak 20 let. Opravdu. Ani je doma nemám. Zavolal jsem tedy kamarádovi, který hraje hokej a ten mi jedny půjčil. Hned tedy 2.1.2016 jsem vyrazil na veřejné bruslení.

IMG_0606.JPG

Vstupné 30 Kč, je za takovou zábavu pohoda. Nazul jsem brusle a vydal se po gumovém koberci vstříc dobrodružství v naději, že nespadnu a nic si nezlomím :-). Lidí bylo docela dost, takže na velký rozjezd to nebylo. Prvních pár koleček bylo rozehřívacích a seznamovacích jak s bruslemi, tak s ledem, protože jak jsem zjistil, tak bruslení na ledu a na asfaltu OPRAVDU NENÍ to samé.

IMG_7425.JPG

Po chvíli kroužení se ozvalo ze středového kruhu písknutí na píšťalku a celý proud bruslařů se jako jeden muž otočil a začal kroužit na druhou stranu. Zkusil jsem si tedy překládat i přes levačku. Postupem času jsem se rozjezdil a jak můžete vidět ve videu, tak jsem tam pak mezi těmi lidmi skoro lítal.

Pokud budete mít chuť si taky zajedit, tak v pardubickém kraji se dá třeba tady:

Pardubice

Chrudim

Svitavy

Litomyšl

Česká Třebová

No dobrá…přiznám se, jinak bych neusnul…potkal jsem tam kamaráda a půjčil mu svou helmu s kamerou a on to jednou prolítnul za mě, protože se snad narodil s bruslemi na nohou.

Více fotek zde

Mějte se fajn

Honza

Reklamy

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google photo

Komentujete pomocí vašeho Google účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s