Dětský karneval v Přelouči

“… když jsem ten hodnej a oblíbenej strejda, mohl bych se tam jít s Luckou se podívat.“

Čau kamarádi, jak se máte? Zdá se mi, že nám zima opět trochu začíná. Na horách má napadnout prý až 40 centimetrů sněhu, takže se asi ještě letos párkrát spustíme ze svahů dolu 🙂 . Kde všude jste byli letos už na horách?

IMG_7905.JPG

Na dnešní výlet jsem se těšil…měl jsem v plánu, že navštívím závody v Motoskijoringu 2016. Po dvou letech se v Čechách opět mělo jet mistrovství ČR v tomhle sportu a já na tom nikdy nebyl, tak jsem se těšil. Na youtube je pár videí a na nich je vidět, že to je docela slušnej adrenalin. První ze série závodu se odjel kousek od Chýnova a já se připravoval, že se zajedu podívat do Klášterce nad Orlicí. Ale víme, že ta zima si letos dělá co chce a já se v neděli ráno dozvěděl, že závody byl zrušený. Trať je prý momentálně vhodná jen na motokros a ne na motoskijoring. Není sníh. Takže co s načatou nedělí….

Plakát_2016.jpg

!!!!! VIDEO ZDE !!!!!

Budete se mi asi smát… 😀 jel jsem tedy k našim a co čert nechtěl ;-J , byla tam sestra s rodinou. Moje sestra už má dítě, holčičku Lucku, která mě, nevím proč, má děsně ráda. Měla s sebou karnevalový kostým a já věděl, že se nemám ptát, ale zeptal jsem se, na co ho má. Bylo mi řečeno, že je dnes od 15.hodin v Přelouči dětský karneval a že tam přece nesmíme chybět. „Ano, máš pravdu, tam nesmíte s maminkou chybět…“ řekl jsem a chtěl si jít po svým. V ten moment na mě “nastoupila“ sestra, že si potřebuje někam zajet a tak si myslela, že když jsem ten hodnej a oblíbenej strejda, mohl bych se tam jít s Luckou se podívat.

IMG_7906.JPG

Jakmile to Lucka slyšela, že by s ní šel strejda, tak začala skákat a já už neměl na vybranou. Striktně jsem ale odmítl, že si mám také vzít kostým princezny :-D. Po druhé odpolední jsme tedy nasedli do auta a vydali se do Přelouče.

IMG_7907.JPG

Vstupné bylo příjemných 40 korun a bylo taky narváno!! Všude samej Batman, Spiderman, princezny, kovbojové apod. Musím říct, že to byl slušnej mejdan. Děti byli neúnavný. Pořád se tančilo, soutěžilo, kouzlilo. Měl jsem trochu strach, jaká generace nás v těch barech pro dospělý nahradí, ale tady jsem se uklidnil, že pomyslné žezlo předáme do těch správných rukou.haha. Lucka byla nadšená a dozvěděla se, že za týden je další karneval v nějaký vesnici kousek odsud. Takže mi na cestě domů řekla, že od zítra začne pracovat na novém kostýmu, protože princezny nechodí na bály ve stejných šatech. 🙂 ty ženský ….

Já si domů odnesl ulepenou mikinu od cukrový vaty, kterou jsem si dal asi po 7 letech, takže si jí dalších 7 let nedám 🙂

Více fotek zde na mém instagramu

Mějte se fajn

Honza

Reklamy

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google photo

Komentujete pomocí vašeho Google účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s