Turnaj v Třemošnici

“Bál jsem se, že bych třeba náhodou nevyhrál“

Ahoj kamarádi, jak se máte? 🙂 Já vcelku fajn. Po dlouhé době se u mě nic zásadního neděje a na všech frontách klid. Občas si říkám, zda není trochu nuda, ale vzápětí mi dojde, že co bych si přál vlastně víc.

IMG_8068.JPG

Pamatujete, jak jsem jako hodný strýček byl vyslán na dětský karneval? Myslel jsem si, že budu mít od strýčkaření na delší čas pokoj…jak jsem se mýlil. 🙂 Když k nám vždy Lucka s mamkou přijde, zahrajeme si dámu a nějaký další stolní hry, co máme doma. A tak Lucku napadlo, že bychom si mohli zajet na turnaj v deskových hrách, který se konal v Třemošnici. Celý turnaj pořádalo sdružení Čtyřlístek, kde si Lucka udělala na nějakých jejich akcích kamarády.

!!!!! VIDEO ZDE !!!!!

Celé se to odehrávalo v místním kulturním domě. Třemošnice není moc velké město, takže najít to bylo snadné a tím spíš, když jsem měl na zadních sedadlech navigaci Lucku. 🙂 Před budovou již čekali její kamarádi s rodiči a hned jsme tedy šli dovnitř. První musela proběhnout samozřejmě registrace hráčů a následný výběr hracích stolů. Na výběr bylo z mnoha her a některé jsem doposud neznal jako například tzv. Krtci. Ta si mě mimochodem získala.

IMG_8071.JPG

Já se po uvážení turnaje nezúčastnil, neb bych byl v kategorii od 12 do 99 let a nikdo starší než 15 let tam nesoutěžil. Bál jsem se, že bych třeba náhodou nevyhrál. 🙂 A to bych měl z ostudy kabát. Ale jinak jsem si dal pár partiček dámy s některým z rodičů, potom krtky…a vlastně jsem si zkusil všechny hry, co tam byly, když byl jejich stůl volný, abych nezdržoval zapálené hráče.

IMG_8070.JPG

Jak jsem se tam netěšil, tak jsem si to odpolko vcelku užil a zabavil se. Hned zítra se jdu podívat do nějaké prodejny deskových her a koupím domů něco nového.

IMG_8072.JPG

Pošlete mi prosím nějaký tip, kam zajet…dřív než si zase na mě něco Lucka vymyslí a nebo si musím rychle najít holku 😀

!!!!! Více fotek na zde na mém instagramu !!!!!

 

Mějte se fajn

Honza

Reklamy

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google photo

Komentujete pomocí vašeho Google účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s