Hokejový zápas

„…Pardubice jsou hokejové město něco jako Detroit v USA“

Ahoj kamarádi, jak mrznete? Nejste zapadaný sněhem? 🙂 Já snad ty letní kola nikdy nepřezuju. Haha. Takovou nadílku jsem tedy už nečekal a silničáři asi taky ne. Už asi čekali pohodu a jaro. Tak ještě máme šanci postavit poslední letošní sněhuláky a nakrmit někoho sněhem.

IMG_8192.JPG

Ve své práci jsem přišel na dobrou věc…je zde možnost se občas dostat k lístkům na zajímavý akce, jak jste si už všimli z některých mých předešlých výletů. Dnes jsem ukořistil lístky na hokej. Většinou si je tedy bere kolega, ale musel někam s rodinkou, takže jsem je ihned zabavil a vyrazil na extraligu…dokud se tady u nás v Pardubicích ještě hraje. 😀

!!!!! VIDEO ZDE !!!!!

Ne dělám si srandu, kluci to snad ještě uválčí, i když vím, při psaní tohoto článku, že play off se jim vyhne a budou hrát skupinu play out. Což znamená, že poslední 4 týmy hrají proti sobě a kdo v této skupině zůstane na posledních 2 místech, bude hrát s vítězem a druhým týmem z 1.ligy.

IMG_8190.JPG

Vyrážím tedy se značným předstihem do centra, abych zaparkoval, protože Pardubice jsou hokejové město něco jako Detroit v USA a tak jelikož je zimní stadion v centru, těžko se ve večer zápasu v centru parkuje. Zaparkuji už i tak trochu dál, než jsem čekal, ale pořád v pohodě. Kolem mě už proudí asi 20 Rolínků, 30 Sýkorů atd. Ti praví samozřejmě se už připravují v šatně a tohle byli jen fanoušci. Když jdu za nimi, slyším, jakou by měl trenér nastavit taktiku a koho nechat sedět. 🙂 Najednou kolem mě bylo 50 trenérů a 30 jejich asistentů, kteří by hráli líp než ten trouba z třetí lajny.To je taková česká trenérská klasika, takže s úsměvem pokračuji dál a doufám, že když jdu na hokej, tak alespoň Pardubice vyhrajou.

IMG_8191.JPG

Chtěl jsem si koupit před zápasem něco k pití, ale stánky byly v obležení jako limonáda v létě vosama. Vydržím tedy do přestávky a pak rychle vyběhnu. Hala začala ožívat, neb na led už začali přicházet hráči hostujícího týmu – Litvínova a po chvíli už hlasatel oznámil příchod domácích hrdinů, kteří za potlesku ochozů začali vyjíždět z velké nafukovací hlavy koně. Všichni soustředění, ale i tak si plácnou s malými fanoušky, kteří na ně čekají u vchodu na led.

IMG_8193.JPG

Zápas tedy začal. Nebudu to tady popisovat, výsledek už je stejně známý. 🙂 Musím ale říci, že výkonnost týmu se odráží trochu i na návštěvnosti, protože co si já pamatuju, tak kotel – jižní tribuna, kam chodí tzv. ultras 🙂 – nebyl zcela plný. Byl jsem se tam podívat a naplněn tak ze ¾ maximálně. Ale při fandění to znát nebylo. Asi už mají tak vytrénované hlasivky, že jim nevadí, když jich pár chybí.

!!!! VÍCE FOTEK NA MÉM INSTAGRAMU !!!!!

V druhé přestávce jsem si tedy stačil koupit klobásu a limonádu a Pardubice vyhráli!!! Takže jsem byl s večerem spokojen a doufám, že to kluci v tom play out dokážou.

Mějte se fajn

Honza

Reklamy

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google photo

Komentujete pomocí vašeho Google účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s