Výstava autíček

Ahoj kamarádi, jak žijete? Jaro snad už se tady pořádně zabydlelo a můžeme nabírat síly po zimě. 🙂 U mě v práci to pěkně šlape, práce mi odsejpá…asi to jaro mě nějak pohání kupředu. Venkovní výlety se blíži mílovými kroky…dnes ale ještě ne.  
Jako asi každý kluk/chlap jsem fanda do aut. Koukám na nový modely, co bych si chtěl koupit (většinou se tedy velmi liší moje možnosti od představ) 😀 . A jako malý kluk jsem měl díky rodičům velkou sbírku autíček. Nesmíme zapomínat, že tenkrát sehnat značková auta byl oproti dnešku docela problém. 

!!!! VIDEO ZDE !!!!

Úplně zcela náhodou jsem se dozvěděl, že v obci Rokytno je dlouhodobá výstava celoživotní sbírky autíček jednoho vášnivého sběratele a tak se ve mě probudila ta dřívější vášeň a rozjel se tam. 

  
No modelů autíček nepočítaně…do toho letadla, motorky, tanky…různé modelářské modely (stíhačky apod). Od starých až po nové. Kolik v tom je peněz absolutně netuším, protože některé kousky už budou asi rarity. Pán je prý velký fanda a to ještě zde nemá sbírku celou. 

  
Při procházení výstavy se mi úplně vracely zážitky z dětství, protože jsem objevoval modely autíček, které jsem vlastnil taky a ještě někde doma určitě jsou. Jen jsou trochu víc odřený od všech těch bouraček a honiček, které se mnou musely absolvovat. Kdežto tedy je vidíte v celé své kráse, jak sjely z „výrobní“ linky.

  
Více fotek zde
Mějte se Honza

Reklamy

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google photo

Komentujete pomocí vašeho Google účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s