cyklostezka

Ahoj kamarádi a snad už mohu říci – fanouškové mojí stránky. Nečekal jsem, že Vás tu bude tolik a já Vám snad ani pořádně nepoděkoval. Takže DÍÍÍÍÍÍÍÍÍKYYYYYYYYYYY MOOOOOOOOOOOOOOOOOC. Jsem rád, že se Vám moje putování líbí a občas se někdo nechá inspirovat a zašle fotku z výletu. Opravdu mě to moc těší. Jinak v práci klasika – klid, klid, STRES, STRES, STRES, sobota. 😀

IMG_9026.JPG

Při pohledu do zrcadla u mě v koupelně, jsem se potkal s pravdou. Musím začít něco dělat. Nějak ty kila přes zimu nalezla do špatnejch tělesnejch partií. Jasně, přiznávám se, přes zimu jsem toho moc nedělal a tak teď budu o to víc trpět.

!!!!! VIDEO ZDE !!!!!

V neděli jsem se nečekaně probudil už v 7 ráno a nemohl zabrat. Venku bylo nádherně, tak jsem to bral jako znamení a vyrazil ven. Sfoukl z inline bruslí prach a vydal se na super cyklostezku z Pardubic až na Kuňku. (ve své tuším úplně první reportáži, jsem o ní psal). Dřív jsem chodil do fitka, ale v teple to tam je, jak víme neúnosný. Takže čím jsem starší, tím víc chci sportovat venku.

IMG_9028.JPG

Obvykle si brusle nazouvám u koupaliště Cihelna, ale co vím, stezka pokračuje i na druhou stranu až někam do Rosic (tam jsem ještě nebyl). Chvíli jedete takovou alejí, ale pak se Vám otevře opravdu krásný výhled na řeku (Labe) a okolní pole a lesy. Hned na začátku je příjemná hospůdka s grilem, ta byla ovšem ještě o půl 8 ráno zavřená. Jet takhle brzo ráno má velkou výhodu a to tu, že jste tam prakticky sami. Kousek za městem, ale v úplně jiném světě.

IMG_9029.JPG

Celkem jsou na trase asi 3-4 stánky s občerstvením, takže se nemusíte bát, když si zapomenete vodu, nebo když si vaše dítko vzpomene, že by si dalo točenou zmrzlinu. Já si ji chtěl dát taky, ale takhle brzo to prostě nejde.

IMG_9027.JPG

Jako výlet určitě doporučuji, stojí to za to.

Více fotek zde

Mějte se fajn

Honza

Reklamy

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google photo

Komentujete pomocí vašeho Google účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s