Tank power show

Ahoj kamarádi, jak vejletíte? Sezóna už začala a rychle běží, takže neztrácejte čas a jezděte někam, kdy jen můžete. Co nenavejletíte teď, to v zimě nedoženete!! 🙂  
Opět jsem využil výhody mé práce, že se občas dostanu k volným lístkům na zajímavé akce. Že já se to nedozvěděl dřív…tolik akcí mi uteklo. Teď si už dávám pozor a je-li možnost, hned si lístky zabírám. Tentokrát to bylo na venkovní akci v Přelouči. Konala se tam Tank power show. Myslím, že už to byl 3. ročník a určitě ne poslední. Pokud jste ho nestihli, nezoufejte, bude zas.

!!!!! Video zde !!!!! 

 
Počasí vyšlo parádně. Možná vedro až moc a kor když přišlo ze dne na den. Vyrazil jsem hned ráno, abych měl čas si vše v klidu prohlédnout, dřív než přijedou víkendoví povaleči. Haha. Už i tak byl areál vcelku zaplněn. Lidé nejsou tak líní, jak jsem si myslel. Hned u vchodu byla vystavena obří (teď znalci prominou) asi Tatra, která namísto korby měla držáky na rakety. A to prostě táhne. Byla v pěkném obležení.
  
Hned vedle byl vyprošťovací tank, dále transportér, u kterého pan majitel každému ochotně odpovídal na všechny dotazy. Nic jej nevyvedlo z míry. Správnej fanoušek. Já se na nic neptal a šel k vojenským veteránům. Ty mě moc baví. 

  
Majitelé veteránů jsou borci. Měli i dobové uniformy, ve kterých muselo být opravdu velké teplo. No za parádu se opravdu holt trpí. Spousta lidí se s nimi chtělo fotit, takže si to opravdu sundat nemohli. Netrvalo dlouho a pan moderátor všechny veterány zavolal do místní „arény“, kde doposud se lidé vozili na tancích, na spanilou jízdu. Chlapi provedli poslední kosmetické úpravy, nakopli motory a jeli ukázat divákům svoje miláčky.

  
Já se šel podívat dál do areálu. Tam to byla velká hrací aréna pro děti. Paintball, střelba z věrných replik zbraní na cíl, stezka Antropoid, z vysoké věže děti doslova „letěli“ na laně nad rodiči a přilehlým rybníkem, jízda na rychlém člunu nebo ukázka bojových umění. No zábavy opravdu dost. Nebudete- li mít příští rok program, zajděte se podívat.

  
Více fotek zde

Mějte se fajn
Honza

Reklamy

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google photo

Komentujete pomocí vašeho Google účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s