MOTOKÁRY VYSOKÉ MÝTO

Ahoj kamarádi, ještě jste neumrzli? 🙂 Já to počasí radši už komentovat nebudu. Hlavně, že se teď na Olympiádě vcelku daří našim. Fandíte?

IMG_0277

Na tenhle výlet jsem se hooodně moc dlouho těšil. Často kolem toho místa jezdím a už kolikrát jsem chtěl zastavit, ale vždy by to bylo tak nějak narychlo. Jednou už jsem tam volal zda jezdí (je lepší si zavolat, pán provozní je ochotný), protože bylo trochu pod mrakem. Když je mokro, je zavřeno.

!!!!! VIDEO ZDE !!!!!

Byla slunná sobota (v autě mi běžela dokonce klimatizace – asi po třetí toto léto) a já zavolal pár známým, zda nechtějí jet se mnou si trochu zazávodit. Jel kamarád s přítelkyní a Magda. Vypadalo to tedy na závody smíšených týmů, nebo kluci proti holkám. Celou cestu probíhala debata a poučování holek, že to není jen tak, ať jezdí opatrně atd. atd. To víte, chlapi a auta… 😀

IMG_0278.JPG

Vstup je trochu jinde, než bych ho čekal (na kruháku vyjedete jakoby k benzínce shell a za ní zahnete do leva). Nikde jsme nezahlédli poutač či ukazatel na autodrom, ale nakonec byla správná cesta objevena a auto zaparkováno před hlavním vchodem. Pár aut tu bylo a ještě víc jich bylo na okruhu. Probíhaly zde ty cvičné jízdy na smyky, na mokru apod. možná si zde zrovna nějací řidiči umazávali trestné body. Ale vypadalo to zajímavě, když se začali s auty točit a zkoušeli si, jak se auto chová např. u aquaplaningu. Ale zpátky k motokárám.

IMG_0279.JPG

Cena jedné jízdy je 150korun. Jízda trvá 7 minut. Zdá se to málo, ale na to, aby Vás pak bolely ruce, to bohatě stačí. Já si říkal, že si to dám jednou, už jsem velkej. Rovnou si to natočím a bude. Na první jízdu se ale „nezapla“ kamera a já to zjistil až po dojetí jízdy. Takže rovnou jsem koupil druhou rundu, zapnul kameru a jelo se dál. Nikdo nikomu nic nedal zadarmo a každý chtěl trhnout, nebo se alespoň přiblížit rekordu trati. A když ne rekordu trati, tak dosáhnout na čas, který Vás opravňuje usednout do silné motokáry a jet s ní na velký závodní okruh. :-O

IMG_0282.JPG

Bohužel musím říci, že se to z nás nikomu nepovedlo. Jen Martinovi chybělo půl vteřiny. Ale kvalifikační čas to bohužel  nebyl, takže na silnou  motokáru musel zapomenout.

Více fotek zde

IMG_0281.JPG

Mějte se fajn

Honza

Reklamy

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google photo

Komentujete pomocí vašeho Google účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s