…že by konec číslo 2?

Ahoj kamarádi, už máte oběhnutý všechny stromky, pod kterýma jste měli dárky nebo Vám ještě něco chybí? 🙂 Já už jo a musím říci, že jsem byl opět minulej rok hodnej. Co jste dostali nejzajímavějšího?HONZA1.jpg

Je tu opět konec roku a já se ohlížím zpět. Tenhle svůj blog jedu už druhej rok a když si tak projíždím historii stránek, tak je to už pěkná řádka výletů a zážitků. Přijde mi to neuvěřitelný, že opravdu každý týden jsem někde byl a něco zažil, viděl, poznal, zkusil, ochutnal apod.

!!!!! VŠECHNA VIDEA ZDE !!!!!

Bylo to i časově hodně náročný, protože každý den jsem přece jen v práci a na výlety mi zbývají pouze víkendy a vždy se mi nechtělo…to se přiznám. 🙂 Ale když jsem si to vymyslel, tak jsem toho nemohl nechat. Teď mě to těší, že není ani jedna středa, kdy by nevyšel jeden výlet.

honza 2.jpg

Známí se mě ptali, zda budu pokračovat v tomhle blogu a zběsilém tempu výletů. Už jsem pokračovat nechtěl, ale napadlo mě, že nevím, co bych dělal. 😀 Takže mi nic jiného nezbývá, než opět po novém roce, nasadit kecky a vyrážet za dobrodružstvím. Jen to už asi omezím na 1 za 14 dní. Před rokem a půl by mě vůbec nenapadlo, že jednou můj blog zahájí třetí sezonu. Je to mazec! 🙂

honza 3.jpg

Budu moc rád, když u toho budete nadále se mnou a budete mi dávat zpětnou vazbu a Vaše tipy na zajímavá místa. Párkrát jste mi doporučili moc fajn místa a akce, na které bych jinak sám nenarazil. DÍKY MOC.

!!!!!  VŠECHNY FOTKY Z MÝCH VÝLETŮ !!!!!

Mějte se moc fajn a vše nej do Nového roku

Honza

Reklamy

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google photo

Komentujete pomocí vašeho Google účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s