LETNÍ KINO

Ahoj kamarádi, jak se máte? Spousta z Vás je asi někde u moře a užívá si hezkého počasí. Tady u nás pořád prší, ale vypadá to na velké zlepšení. Díky za těch pár prosluněných fotek, co jste mi poslali. V Chorvatsku je hezky, ale ta cesta tam musí být asi děs 🙂

IMG_4428.JPG

Léto…to jsou pro mě hlavně teplý dlouhý večery, kdy člověk než aby zapadl někam do baru, může klidně v tričku prosedět venku až do rána a jet se vyspat k vodě 🙂 Moc mě poslední dobou začaly bavit letní kina. A do jednoho Vás teď vezmu.

IMG_4430.JPG

Pardubické letní kino je tu již přes 11 let a má za cíl být trochu jiným letním kinem, než je řada jiných kin po celé České republice. Jasně, ono to bude všude stejný…plátno pod širým nebem a sedačky… takže se museli organizátoři zaměřit na skladbu programu. Letní kino spolupracuje například i se společností HBO, která dodává do Pardubic to nejlepší ze své aktuální produkce.

FullSizeRender.jpg

Promítání začíná vždy od 21:30, takže je zaručeno, že Vám slunce nebude svítit na plátno a vy prd uvidíte. Já vyrazil na film Příchozí (na HBO ho dávají až 30.7.2017, takže je opět vidět, že pardubické letní kino jede ty nejnověji filmy). Po mém příchodu už bylo kino resp. místa k sezení prakticky obsazené a to před hodinou pršelo. To svědčí opět o oblíbenosti tohoto projektu.

IMG_4431.JPG

V normálním kině se dá samozřejmě i zakoupit něco k jídlu a pití. Ne jinak tomu je i zde. Jen je to trochu vylepšené. V jakém kině si můžete k filmu dát třeba výbornou klobásu? jinak popcorn, brambůrky apod. jsou samozřejmostí. 🙂

IMG_4429.JPG

Co je ale opravdu ojedinělém je to, že veškeré projekce (včetně premiér) jsou ZDARMA!!! To se jen tak nevidí. Jít na prakticky nejnovější filmy zdarma je super. Jdu se akorát podívat na program kina, na co bych ještě mohl vyrazit. Už se těším až se opět trochu oteplí a já usednu pod širé nebe k dobrému filmu.

 

Více fotek zde

Mějte se fajn

Reklamy

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google photo

Komentujete pomocí vašeho Google účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s