VÝLOV RYBNÍKA

Ahoj kamarádi, jak se daří? Podzim je nic moc, taky ho nemám moc rád…buď zimu a nebo sluníčko, tyhle mezičasy mně osobně děsně uspávaj a nic se mi nechce. Důkazem budiž tenhle blog/článek, který jsem trochu odkládal a donutil se k němu až teď. Tak se Vám omlouvám, ale podzim je prostě línej 🙂

IMG_5494.JPG

Na tuhle akci jsem byl opravdu hodně zvědavej, protože jsem na ničem podobným nikdy nebyl. V hledáčku jsem ji měl něco přes měsíc a radši si do telefonu nastavil upomínku…co kdyby, znáte to. Vůbec bych nevěřil, že výlov rybníka je až takhle hojně navštěvovanou akcí.

!!!!! Video zde !!!!!

Byla sobota a já se tedy jel podívat na výlov bohdanečského rybníka. No zácpa a kolona děsná a nebylo kde zaparkovat, kolik tam bylo aut. To jsem tedy nečekal. Ani počasí nebylo bůhví jak příjemné… o to víc to svědčí o oblíbenosti dané akce.

IMG_5493.JPG

U samotného rybníka to byl spíše atrakce pro děti, které běhaly kolem kádí, kam rybáři nosili vylovené ryby. V jedné z nich byli kapři tak velcí, že jsem se jich skoro až bál. 🙂 to ale děti ne…všichni ruce strčené do kádí až prakticky po ramena. Jo a většina z nich měla na nohách klasické boty, které byly samozřejmě hned promáchané, ale to dětem nevadilo a rodiče na to asi taky brzy rezignovali 🙂

IMG_5492.JPG

Pro rodiče byla asi hlavní atrakce jinde…u stánků, kde se připravovaly tradiční rybí speciality na grilu nebo v udírně a samozřejmě rybí polévka.

IMG_5495.JPG

Doprovodnou akcí bylo loučení s ptáky, pozorování a přednáška Agentury ochrany přírody a krajiny České republiky, regionálního pracoviště Východní Čechy na Polákově poloostrově.

IMG_5491.JPG

Více fotek zde

Mějte se fajn

Reklamy

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google photo

Komentujete pomocí vašeho Google účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s