KRÁL VÁNOČNÍCH STROMKŮ 2017

Ahoj kamarádi, jak se máte? Neumrzli jste ještě? 🙂 Zima se konečně trochu ohlásila (už bylo načase, když je půlka prosince za námi ) a ukázala nám i ve městech trochu sněhu. Otevřely se nám už i sjezdovky a tak se nemůžu dočkat, až konečně vyrazím třeba sem nebo sem.

FullSizeRender.jpg

Rok se s rokem sešel a opět tu máme naši už tradiční soutěž – KRÁL VÁNOČNÍCH STROMKŮ 2017. Je to k nevíře, ale je to už třetí ročník. Který stromek to vyhraje, záleží hlavně na Vašem hlasování a taky na tom, jaký stromek do soutěže pošlete.

IMG_5724.JPG

Pro začátek jsem vybral 5 stromků – z Pardubic, Svitav, Litomyšle, Letohradu a Chrudimi – a budu rád, když mi ty Vaše budete posílat do zpráv a já je pak umístím do galerie, kde budete moci hlasovat (pomocí tlačítka like) a vybrat tak ten, podle Vás nejhezčí vánoční stromek, přesněji řečeno jejich KRÁLE.

IMG_5725.JPG

Rozsvěcení stromků je oblíbená městská a vesnická tradice. Já byl letos se podívat v Pardubicích a to je vždy ve městě děsnej mumraj. Je to u Vás taky tak? Pár svařáků na zahřátí, trdelník…pak to udělá blik a za vteřinu je konec. Pak dalších pár svařáčků pro jako tu atmosféru a potom to tak kolem hezky všechno svítí 🙂

IMG_5726.JPG

Rychle posílejte…ať ten Váš favorit má šanci nasbírat co nejvíce hlasů. Jsem zvědav, který to vyhraje. 🙂

IMG_5727.JPG

!!!!!  stromky zde !!!!!

Reklamy

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google photo

Komentujete pomocí vašeho Google účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s