První sníh

Ahoj kamarádi, už máte rozbalený všechny dárky? Babičky,  dědečky a návštěvy obejitý? A přiznejte se kolik kilo máte nahoře? 🙂 No já asi 3 a hodně se držím. A proto jsem neváhal ani chvíli a vyrazil hned sportovat.

IMG_9886

Konečně začalo sněžit a sjezdovky jsou celý bílý. Říkal jsem si, že 25.12. ještě budou všichni vysedávat doma a chytře jsem vyrazil okusit letošní první pořádnej sníh. Vybral jsem si Dolní Moravu, kde lyžujete ve stínu Stezky v oblacích. Přivítalo mě pořádné chumelení, ale za to, prázdné svahy. Nemýlil jsem se.

Video zde

Už jsem tu samozřejmě byl, ale vždy bylo natřískáno, protože je to velmi oblíbené místo. A navíc tu mají opět pár novinek, tak jsem je jel taky vyzkoušet. Novou restauraci přímo pod stezkou s parádním výhledem dolů nebo taky novou modrou sjezdovku, která spojuje místní dva areály a už je daleko jednodušší mezi nimi přejíždět tam a zpátky.

IMG_9887.JPG

Cena celodenního skipassu pro dospělého je 740 korun, což na takhle velký areál jde a navíc je pořád parkování zdarma.

IMG_9888.JPG

Co tady opravdu miluju je, když je modrý nebe, svítí slunce a vyjedu jako jeden z prvních až na Slamník, což je ještě sjezdovka, kam vede od hlavní lanovky menší poma. To pak máte celý kraj pod sebou a můžu tady s kámošema vysedávat hodiny. Dolní Morava je opravdu kouzelné místo.

IMG_9889.JPG

Více fotek zde

Mějte se fajn

Reklamy

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google photo

Komentujete pomocí vašeho Google účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s